Vyberte si tu správnu vôňu, ktorá podčiarkuje vašu ženskú osobnosť

Vyberte si tu správnu vôňu, ktorá podčiarkuje vašu ženskú osobnosť

Ponúkame vám  rozpis základný typov vôní, zistite ktorý typ vône je pre vašu osobnosť ten pravý:

parfém

Kvetinová: Kvetinové vône vnášajú do vášho povedomia romantiku ako ružová záhrada v plnom rozkvete. Kvetinové vône sú sladké a ženské. Ruže, jazmín či gardénie sú len niekoľko druhov kvetov, ktoré tvoria kyticu kvetinového parfumu.

Citrus: Ak vás láka vôňa čerstvých, nakrájaných pomarančov a stlačenie citrónovej šťavy robia šťastnými, citrusové parfumy sú pre vás ideálne. Živé a energizujúce, takto sú často opisované ženy obľubujúce citrusové vône, ktoré sú ideálne najmä počas dňa.

Orientálne: Zemité vône ako jantár a pižmo sú príťažlivé pre ženu, ktorá hľadá sexy, zmyselný a exotický parfum. Ideálne, ak hľadáte parfém na špeciálny večer strávený na večierku či s partnerom na romantickej večeri.

Ovocie: Tieto vône sú sladké, svieže a niekedy trošku ostrejšie. Vôňou pripomínajú jablká, broskyne, bobule, melóny a iné lahodne šťavnaté ovocie.

Oceán: Čistota a jemnosť  je najlepší spôsob, ako opísať vône oceánov. Vytvárajú vône ako morský vánok, čerstvý horský vzduch alebo čistú vypranú bielizeň. Skvelá pre ženu hľadajúcu jemnú vôňu.

voňavky

Zeleň:zelená vôňa môže byť opísaná ako listová a zemitá. Rovnako ako čerstvo nasekaná tráva a prechádzka po lese. Zelené vône majú tendenciu byť unisex alebo pre športové dámy.

Drevité:Pre tieto parfumy sú charakteristické sladké zemité vône ako bergamot, palisander a santalové drevo. Drevité parfémy sú vhodné pre ženy voľnomyšlienkarky, ktoré milujú byť obklopené prírodou.

TERAZ, keď viete, čo hľadáte, tieto kroky by ste mali urobiť pri samotnom nákupe:

  • Neponáhľajte sa. Ak si chcete vybrať vôňu, vyhraďte si na to dostatok času
  • Pred testovaním parfému na koži ho naneste na testovací papierik. Značky majú často papierové pásiky s rôznymi názvami parfémov, ktoré sú na nich vytlačené. To vám umožňuje ľahko identifikovať, o ktorý parfém sa jedná, keď sa neskôr dostanete domov.
  • Potom, čo ste našli niečo, čo sa vám páči počas testovania na papieriku, môžete postriekať parfém na zápästie. Potom chvíľku počkajte.
  • Čakajte aspoň pol hodiny, aby ste získali dobrú predstavu o tom, ako parfum vonia na koži. Koža každého reaguje inak na rovnaký parfém.   
  • Neváhajte a požiadajte o pomoc pri predaji vzoriek. Keď nové parfémy prichádzajú na trh, často majú malé vzorky. Je to skvelý spôsob, ako otestovať vôňu počas niekoľkých dní.