Ženy

Vyberte si tu správnu vôňu, ktorá podčiarkuje vašu ženskú osobnosť

Ponúkame vám  rozpis základný typov vôní, zistite ktorý typ vône je pre vašu osobnosť ten pravý:

parfém

Kvetinová: Kvetinové vône vnášajú do vášho povedomia romantiku ako ružová záhrada v plnom rozkvete. Kvetinové vône sú sladké a ženské. Ruže, jazmín či gardénie sú len niekoľko druhov kvetov, ktoré tvoria kyticu kvetinového parfumu.

Citrus: Ak vás láka vôňa čerstvých, nakrájaných pomarančov a stlačenie citrónovej šťavy robia šťastnými, citrusové parfumy sú pre vás ideálne. Živé a energizujúce, takto sú často opisované ženy obľubujúce citrusové vône, ktoré sú ideálne najmä počas dňa.

Orientálne: Zemité vône ako jantár a pižmo sú príťažlivé pre ženu, ktorá hľadá sexy, zmyselný a exotický parfum. Ideálne, ak hľadáte parfém na špeciálny večer strávený na večierku či s partnerom na romantickej večeri.

Ovocie: Tieto vône sú sladké, svieže a niekedy trošku ostrejšie. Vôňou pripomínajú jablká, broskyne, bobule, melóny a iné lahodne šťavnaté ovocie.

Oceán: Čistota a jemnosť  je najlepší spôsob, ako opísať vône oceánov. Vytvárajú vône ako morský vánok, čerstvý horský vzduch alebo čistú vypranú bielizeň. Skvelá pre ženu hľadajúcu jemnú vôňu.

voňavky

Zeleň:zelená vôňa môže byť opísaná ako listová a zemitá. Rovnako ako čerstvo nasekaná tráva a prechádzka po lese. Zelené vône majú tendenciu byť unisex alebo pre športové dámy.

Drevité:Pre tieto parfumy sú charakteristické sladké zemité vône ako bergamot, palisander a santalové drevo. Drevité parfémy sú vhodné pre ženy voľnomyšlienkarky, ktoré milujú byť obklopené prírodou.

TERAZ, keď viete, čo hľadáte, tieto kroky by ste mali urobiť pri samotnom nákupe:

  • Neponáhľajte sa. Ak si chcete vybrať vôňu, vyhraďte si na to dostatok času
  • Pred testovaním parfému na koži ho naneste na testovací papierik. Značky majú často papierové pásiky s rôznymi názvami parfémov, ktoré sú na nich vytlačené. To vám umožňuje ľahko identifikovať, o ktorý parfém sa jedná, keď sa neskôr dostanete domov.
  • Potom, čo ste našli niečo, čo sa vám páči počas testovania na papieriku, môžete postriekať parfém na zápästie. Potom chvíľku počkajte.
  • Čakajte aspoň pol hodiny, aby ste získali dobrú predstavu o tom, ako parfum vonia na koži. Koža každého reaguje inak na rovnaký parfém.   
  • Neváhajte a požiadajte o pomoc pri predaji vzoriek. Keď nové parfémy prichádzajú na trh, často majú malé vzorky. Je to skvelý spôsob, ako otestovať vôňu počas niekoľkých dní.