Tovar

Prevencia je lepšia ako liečba (aj pri potrubiach)

Kanalizácia je vynález, bez ktorého by sme sa dnes už len ťažko zaobišli. Nie je to však nijaká novinka a poznali ju už za čias faraónov v Egypte a veľký rozvoj zažila v dobe starovekého Ríma. Z hľadiska hygieny a čistoty je pre nás alfou a omegou a človek by povedal, že sa našim kanalizáciám a potrubiam venuje náležité množstvo pozornosti. Kanalizácie, ktoré dnes používame, majú už pravdepodobne viac rokov než my, a aj keď sa poruchy nevyskytujú na pravidelnej báze, nie sú ani raritou.

tečúca voda

Hovorí sa, že prevencia je lepšia ako liečba. To isté môžeme povedať o zdraví vašich potrubí, ktoré väčšinou ignorujeme, až kým nám jeho zhoršený stav nespôsobuje komplikácie. Je jasné, že bežný smrteľníci nemajú ani znalosti ani techniku potrebnú na takúto kontrolu, po prípade vyčistenie potrubí, no sú firmy, ktoré áno. Krtkovanie Galanta vám ponúka rôzne služby v tejto oblasti a sú k dispozícií 24 hodín denne, takže si nemusíte robiť starosti v prípade problémov alebo vzniku havarijnej situácie v ani v nočných hodinách. Profesionálny prístup a technika spolu s dlhoročnými skúsenosťami vám zaručia, že vaše potrubia, či kanalizáciu dávate do tých správnych rúk.

Medzi služby, ktoré firma poskytuje patrí už spomínaná prevencia a tiež riešenie situácií súvisiacich s upchatým potrubím a kanalizáciou. Vysokotlakové čistenie je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako zbaviť kanalizáciu usadenín a nečistôt. Zároveň slúži aj ako prevencia havarijných situácií, ktoré vznikajú upchatím potrubia, na následok čoho voda môže preraziť do domu. Výhodou takéhoto čistenia je, že nie je potrebné schádzať do šachty a riziko poškodenia potrubia je minimálne. Elektromechanickým čistením sa dá pomocou železných rotujúcich špirál vyčistiť od usadenín WC, kuchynský drez, sprchové odtoky aj kanalizácia.

inštalatér

Okrem toho môžete využiť aj služby TV monitoringu a trasovania potrubia. Pri TV monitoringu sa využíva kamera, ktorá pomôže odhaliť prípadné poškodenie potrubia a jeho príčinu. Trasovanie potrubia využijete najmä ak potrebujete vedieť kadiaľ vedie vaše potrubie a takýmto spôsobom sa taktiež dá lokalizovať poškodenie. V neposlednom rade firma ponúka inštalatérske práce, ako napríklad výmena, či inštalácia sanity, výkopové práce, výmenu kanalizačného potrubia a mnoho ďalších.