Financie

Dom až domov

Zaujíma vás takisto, aké využitie majú v dnešnej dobe mobilné domy na Slovensku? Klasický murovaný dom je stavba, ktorá si vyžaduje veľké množstvo materiálu v podobe tehly a iného stavebného materiálu a takisto ľudí, ktorí vám so stavbou pomôžu svojpomocne alebo firmu, ktorá za vás dom postaví. Pri mobilnom dome ide o montovanú stavbu, ktorú vám firma vyrobí a dovezie priamo na váš pozemok. Výhody a nevýhody obidvoch stavieb sa porovnať nedajú. Na jednej strane je pri mobilných domoch výhoda nižšia cena za realizáciu, ale takisto kratšia čakacia doba, za ktorú môžete mať nehnuteľnosť u seba doma. Pri murovanom dome je vhodnosť nehnuteľnosti na celoročné bývanie komfortnejšia a takisto sa vyznačujú aj dlhšou životnosťou.

mobilný dom

Ľudia, ktorí však nepotrebujú nehnuteľnosti na množstvo generácii sa čoraz viac rozhodnú pre mobilný dom. Na Slovensku sa mobilné domy začali objavovať najmä v podobe chatiek, či rekreačných nehnuteľností. Možnosť výberu rôznej veľkosti a rôzneho typu mobilného domu, nám dáva možnosť zabezpečiť si plnohodnotnú víkendovú chata, kde môžete bez obáv stráviť aj niekoľko dní.

mobilný dom

Mobilné domy sú vybavené plnohodnotnými miestnosťami v podobe obývacej izby, kuchyne, spálne, ale tiež kúpeľne s WC. Ak ste videli, najmä v oblastiach USA, mobilné domy na celoročné bývanie, je tu samozrejme aj možnosť používať mobilný dom na bežné bývanie. Bude to vyžadovať menšie úpravy a o niekoľko týždňov môžete mať svoj dom na pozemku. A teraz to najdôležitejšie. Kde môžete prísť k mobilnému domu? Kde nájdete návrhy mobilných domov? Chcete vidieť katalóg mobilných domov spolu s cenami? Všetko potrebné na vaše otázky ohľadom mobilných domov nájdete na euro-mobilnedomy.sk. Spoločnosť euro-mobilnedomy.sk vám takisto zabezpečí okrem predaja mobilného domu aj poradenstvo a dovoz priamo na váš pozemok.