Tovar

Striebro na deň aj noc

Pracujeme zhruba päť dní v týždni, každé ráno stojíme pred rozhodovaním, čo si dnes obliecť a aké doplnky zvoliť, aby náš výzor bol vhodný do prostredia, kde sa budeme pohybovať celý deň. Každodenné oblečenie je zväčša formálne, pohodlné, a k tomu potrebujeme zladiť aj šperky či iné druhy doplnkov. Strieborná retiazka môže tieto požiadavky splniť.

Lesklé kamene dodajú šperku eleganciu

Jednoduché odevy či celá vizáž dovoľuje nositeľke trocha viac sa pohrať s typom šperku, k pracovnému outfitu sú vhodné nenápadnejšie retiazky, jednoduché bez prívesku alebo s príveskom, ktorý však nebude výrazný alebo extravagantný, iba nenútene doplní to, čo máme na sebe. Retiazka je výborná voľba, môže byť tenká, plochá, s veľkým alebo celkom drobným retiazkovým okom, prívesok v tvare slzy, srdiečka či znamenia zverokruhu, týmto výberom nič nepokazíte a predsa budete elegantná.

Výber strieborných retiazok Gameon je široký, všetky sú však zo striebra rýdzosti 925/1000 a s vlastnou puncovanou značkou. Môžu byť dlhé, kratšie alebo úplne obopínajúce krk, dvoj či dokonca aj trojradové, visiace ako vodopád, točené, zauzlené, možností je neskutočne veľa. Treba si však vyberať triezvo, zhodnotiť svoje prednosti či nedostatky a tiež myslieť na príležitosť kam chceme tieto retiazky nosiť.

Extravagancia v striebornom podaní

Denné používanie je výsadou menej nápadných a jednoduchších retiazok, a naopak večerné a slávnostné príležitosti si zasluhujú, aby sme sa zaskveli v plnej paráde a dopriali si lesk a noblesu. Extravagancia je vhodná presne na takéto udalosti, tu si môžete dovoliť vziať na krk aj nápadné, ozdobené retiazky v kombinácii s kamienkami, ktoré sa trblietajú či spolu s perlami vyzerajú honosne. Prispôsobiť šperk príležitosti je jednoduché vďaka predajcom, ktorí všetky typy šperkov ponúkajú na svojich internetových stránkach. Univerzálnosť strieborného šperku nude dlho žiadaná, pretože sa hodí každému bez rozdielu veku či preferovanému štýlu obliekania.