Tovar

Neoddávajte sa stresu

Nebudeme si klamať, dnešná doba je stresujúca a svojím uponáhľaným tempom veľmi nepraje relaxu a oddychu. O to viac sa však začína klásť dôraz na rôzne spôsoby relaxu, pretože prepracovanosť sa stala novou produktivitou, čo často končí psychickými problémami, vyhorením a v konečnom dôsledku opakom produktivity. Ako si však človek má nájsť ten správny spôsob na relax, keď si naň sotva dokáže nájsť čas? To je otázka, ktorú si kladú aj rôzny guru, motivační rečníci a cvičitelia jógy, ktorí sa nám snažia predať svoje vedomosti o dosahovaní pokoja. Meditácia, dychové cvičenia a jóga však nie sú pre každého rovnako ako ani čítanie motivačnej literatúry, či iné spôsoby relaxu. Možno preto práve vás osloví tantra masáž, pri ktorej dosiahnete relax, ako pri žiadnom inom z tých postupov.

masáž

Tantrická masáž nie je len taká obyčajná masáž, akú môžete podstúpiť kdekoľvek. Ide totiž o masáž celého tela vrátane intímnych partií, pri ktorej dochádza k uvoľneniu sexuálnej energie a k relaxu, aký ste ešte nezažili. Treba však podotknúť, že masérky neposkytujú žiadne sexuálne služby.

Táto masáž je nie len o fyzickom, ale najmä o psychickom uvoľnení, a preto si môžete vybrať z programov podľa toho, či a koľko máte skúseností. Vyberiete si tiež masérku, ktorá vás bude celým zážitkom sprevádzať a bude vás očakávať po príchode do salóna. Na masáž sa nemusíte nijak obzvlášť pripravovať a okrem objednania sa pre vás celá príprava začne až na mieste.

namaste rituál

Najskôr vás čaká sprcha, po ktorej nasleduje namaste rituál, počas ktorého vyjadríte úctu svojmu telu, uvoľníte sa a zosynchronizujete sa s masérkou. Nasleduje samotná masáž, ktorú ste si sami vybrali z viacerých programov.

Pre začiatočníkov je v ponuke napríklad klasická tantra masáž, pri ktorej je celá práca na masérke a vy ste len pasívnym prijímateľom energie. Pokiaľ už ale máte nejaké skúsenosti a nehanbíte sa, môžete vyskúšať aj niektoré z odvážnejších masáží, ako napríklad vzájomná masáž, masáž s dvomi masérkami zároveň alebo masáž ozvláštnená maznaním, či fľašou vína.