Tovar

Ako si rýchlo a jednoducho zútulniť byt

Mať svoj byt je iné, ako bývať s rodičmi. Jednak je to riadna dávka zodpovednosti a jednak – môžete sa v ňom vyblázniť tak, ako sa páči vám. Vo svojej starej detskej izbe ste toho už veľa meniť nemohli, nová spálňa, ba dokonca celý byt prináša veľa nových možností. Vracať sa však do bytu, kde len stojí nábytok, je ako vracať sa do bytu bez duše. Nie je to ono. Urobte teda krok k tomu, aby ste váš byt zútulnili!

apartman

·      Kvety – nevinné rastlinky, ktoré nie len, že sú dôležité, ale taktiež dodávajú bytu život. Vyberte si aj vhodný črepník, ktorý dozdobí váš byt a máte vybavené.
 
·      Vankúše, deky – keď do obývačky na sedačku položíte huňatú deku a zo tri vankúše, uvidíte, že izba zrazu získa nádych toho, že tam niekto naozaj žije! Okrem toho, pri večernom posedení pred televíziou sa budete môcť do deky zabaliť a relaxovať pekne v pohodlí.
 
·      Rámčeky s fotkami – nič neoživí byt tak, ako fotky. V obchodoch dnes dostať rôzne druhy rámčekov, ktoré môžete zavesiť, alebo len tak položiť na poličku.
 
·      Záclony – pre niekoho samozrejmosť, pre iného druh dekorácie. Vyzdobia vašu izbu a zároveň zakryjú výhľad zvedavým susedom.
 
·      Sviečky – vonné sviečky sú nie len skvelým darom pre kamarátku, ale taktiež úžasnou dekoráciu práve do vášho bytu. Vyberte si vôňu a dizajn, ktorý vám najviac vyhovuje a potešte tak svoje zmysly.
 
·      Polica na knihy – je síce kus nábytku, nie každý ju však má. Ak nie ste práve vášnivý čitateľ, môžete ju využiť na iné veci, ktoré sú inak zapatrošené, a tak aspoň získajú pekné miesto a budú po ruke.

obývací pokoj
 
·      Skúste niečo vyrobiť – na záver, ak máte aspoň trochu čas a chuť, vyrobte si niečo. Na internete dnes už existuje množstvo návodov, vďaka ktorým to hravo zvládnete. Daná vec tak bude veľmi osobná a budete z nej mať veľkú radosť.
Je ešte veľmi veľa spôsobov, ako svoj byt zútulniť, prispôsobiť svojmu vkusu a štýlu. Je len na vás, čo si z tej veľkej škály možností vyberiete a čo bude zdobiť vaše hniezdočko.