Majte opäť krásne a atraktívne nohy

Pravidelná pedikúra, solárko a hodiny v posilňovni. Všetky tieto činnosti pravdepodobne robíte preto, že chcete dobre vyzerať. Nohy sú nepochybne veľmi výrazným „doplnkom“ každej ženy. Ak sa vám na nich však objavia kŕčové žily, všetky vaše snahy budú márne. Toto ochorenie totiž nespôsobuje len závažné zdravotné komplikácie, ale taktiež neestetické „mapy“ na dolných končatinách. Ženy v celých plavkách a slnečných okuliaroch ležia na nafukovačkách v bazéne

Odstránenie kŕčových žíl https://www.venasum.com/krcove-zily-a-ich-liecba/je tým najistejším riešením, ako sa týchto nedokonalostí zbaviť. Navyše ide aj o najzdravšiu vec, ktorú pre seba môžete urobiť. Nie je to síce novinka, no aj napriek tomu vás na túto skutočnosť musíme upozorniť. Kŕčové žily sú pre vás veľmi nebezpečné hlavne po zdravotnej stránke.
Možností dnes existuje viacero. Ešte pár rokov dozadu bolo možné kŕčové žily odstrániť len pomocou chirurgického zákroku, po ktorom ste sa bohužiaľ nemali ako vyhnúť drobným jazvám na dolných končatinách. Ak plánujete zákrok podstúpiť aj kvôli estetickej stránke, vyberajte naozaj opatrne. Za absolútnu jednotku je považované odstránenie pomocou laseru. V tomto prípade vám na nohách po kŕčových žilách, neostane naozaj ani stopa. Konečný výsledok však závisí aj od toho, v akom štádiu sú vaše nohy. Keď trpíte pokročilým štádiom ochorenia, drobným „následkom“ sa bohužiaľ nevyhnete.Žena v čiernych plavkách sedí na skale a obdivuje svoje nohy

Laserové odstránenie však nie je vhodným riešením pre každého. V tom prípade budete musieť podstúpiť iný druh zákroku. Naozaj drobné ranky vám ostanú po skleroterapii. V podstate nejde o ranky ako také, ale iba stopy po drobných vpichoch ihlou. Táto metóda je teda taktiež vhodná pre dámy, ktoré chcú mať po odstránení kŕčových žíl pekné nohy.
Poslednou možnosťou je biologické lepidlo, po ktorého aplikácii, sa taktiež nemusíte obávať jaziev. Chirurgické odstránenie poškodených ciev je v tomto prípade úplne nevhodné, pretože žily sú ošetrované cez malé rezy.