Tovar

Nakupujte ekologickejší tovar!

Bambusová zubná kefka: Výmenou vašej plastovej zubnej kefky na zubnú kefku z bambusu prejdete na ekologickejšiu cestu. Je to rýchla a ľahká zmena a navyše môže slúžiť skvelý darček pre vášho priateľa!
Organická zubná pasta: Predtým, ako som začal žiť ekologickejšie, kupoval som si len zubnú pastu v plastových tubách. Potom som objavil Georganics. Urobili neuveriteľnú prácu pri vytváraní 100% organickej zubnej pasty, ktorá funguje. Georganická zubná pasta sa dodáva aj v sklenených nádobách, aby sa dala ľahko znovu použiť alebo recyklovať.zubní kartáček.jpg
Prírodné ručne vyrábané mydlo: Sprchový gél a mydlá, ktoré sa nachádzajú v supermarkete, sa zvyčajne predávajú v plastových fľašiach alebo balené do plastových obalov. Značky ako Primal Suds pracujú na zmene tohto stavu. Ich prírodné, ručne vyrábané mydlá voňajú úžasne a fungujú rovnako dobre bez všetkých syntetických vôní a SLS. Ešte lepšie je, keď sú dodávané v papierových a kartónových obaloch.
Sortiment šampónových tyčiniek je cesta vpred, ak sa pozeráte na priekopu plastu, ktorý sa bežne spája s vašou starostlivosťou o vlasy. Tieto masívne šampónové tyčinky robia zázraky, neobsahujú SLS, parabény a parfumy, sú tiež šetrné k vegánom a majú nulové balenie plastov. Starostlivosť o vlasy by nemala zahŕňať znečistenie planéty.
Kolekcia dezodorantov s tuhým kondicionérom. Prírodné dezodoranty neobsahujúce plasty. Sú oveľa lepšie pre vašu pokožku a oveľa šetrnejšie k životnému prostrediu. Tieto prírodné dezodoranty neobsahujú hliník, pokožku zbytočne nedráždia a vyrábajú sa zo 100% prírodných zložiek. Sú dostupné v biologicky odbúrateľných kartónových tubách a opakovane použiteľných kovových plechovkách.mýdlo.jpg
Toto je len niekoľko príkladov, ako zmeniť umelý tovar za prírodnejší a byť tak šetrnejší k našej prírode. Ak sme vás presvedčili o tom, aby ste si tieto produkty zakúpili, sme radi! Určite už aj vo vašich obchodoch nájdete zopár kúskov takéhoto tovaru, tak hor sa do nakupovania!