Tovar

V každej miestnosti môže svietiť iný typ LED-ky

Myšlienka, že pri každom zapnutí svetla šetríme svoje peniaze, je fajn, no okrem finančného hľadiska môžeme byť spokojní aj tým, že nezaťažujeme životné prostredie práve tým, že si zakúpime LED osvetlenie. Môžeme ho mať kedykoľvek a v mnohých typoch, pretože sa už stalo bežnou súčasťou osvetlenia domácností či komerčných priestorov v interiéroch, ale v exteriéri.

Farebná dúha svetiel

Ak hľadáte ekonomicky a ekologicky vhodné riešenie osvetlenia svojich priestorov, tak stavte na LED –ky. Sú totiž to najlepšie, čo v súčasnosti môžete na trhu nájsť, sú však aj veľmi variabilné, s dlhšou životnosťou a aj svojim výkonom vám budú určite vyhovovať, pretože bez ťažkostí dokážu nahradiť aj hlavný zdroj osvetlenia. Každý z typov led osvetlenie Ledprodukt.sk tohto osvetlenia je možné ovládať diaľkovým ovládačom, ktorý je schopný svetlo zapnúť a vypnúť, ale aj zmeniť a nastaviť odtieň farby svetla, jeho intenzitu, a takisto sa dá zvoliť aj plynulý prechod medzi farbami svetla podľa žiadanej atmosféry či vašej nálady.

LED –ky sa na trh dostali v podobe trubíc, panelov, žiaroviek, pásikov či reflektorov, ktoré dostatočne dokážu osvetliť napríklad aj celé budovy či historické pamiatky, haly, billboardy, hotely, reštaurácie alebo parkoviská a veľa iných plôch či priestorov. Všetky spomínané produkty od roku 2011 na náš trh dováža spoločnosť LEDprodukt s.r.o., je predajcom LED výrobkov a ich príslušenstva aj v susedných Čechách. Každému spotrebiteľovi dokážu pomôcť s výberom, pretože ponuka je široká a technickým parametrom nemusíme rozumieť všetci.

Žiarovky v novom prevedení

Hlavnou požiadavkou zákazníkov je jednoduchá montáž a úspora energie, ktorú produkty splnia bez problémov. Farebné osvetlenie interiérov môžeme mať v teplej, studenej alebo neutrálnej bielej, no ak niekto zatúži po farebnom interiéri, môže ho mať. Tento sortiment je tiež cenovo dostupný a jednoducho inštalovateľný, takže nepotrebujete žiadne veľké náradie a o chvíľu môže izba či kancelária svietiť vašimi obľúbenými farbami.