Ženy

Okná Schüco AWS 90.SI+

Okná Schüco AWS 90.SI+

Predstavte si byt, v ktorom nie sú okná a vy nemáte možnosť si ráno vychutnať prvé teplé lúče slnka, ktoré sa cez ne dostávajú do našich spální a izieb. Asi by to bolo veľmi smutné, no tiež nemysliteľné bývanie. Okná sú dôležitou súčasťou každej nehnuteľnosti, a preto kladieme dôraz na ich kvalitu.

Okná, aké sme doposiaľ poznali, boli vyrábané z dreva, potom sa na scéne objavil nový materiál, a tým je plast, ktorý spôsobil boom v osadzovaní plastových okien. No tie dlho na trhu nezostali osamotené a pridal sa k nim nový materiál na výrobu okenných rámov, a tým sa stal hliník. Patrí k všestrannému prvku, ktorý spĺňa všetky tepelno-izolačné požiadavky a výrobky z neho vytvárajú nezameniteľnú architektúru.

hliníková okna

Po dreve a plastoch je na rade hliník

Predstavujeme vám hliníkové okná Schüco AWS 90.SI+, ktoré majú všetky spomínané vlastnosti a schopnosti, a takisto dokážu vytvoriť trvalo zaujímavý dizajn. Rozmenené na drobné: hliníkové okná Schüco AWS 90.SI+ spĺňajú náročné požiadavky na tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré sa podarilo doposiaľ dosiahnuť iba oknám z dreva a plastu. Všetky tieto fantastické schopnosti bolo možné dosiahnuť využitím stavebnicového systému AWS, boli splnené všetky vysoké nároky na dizajn a architektonické stvárnenie, a to všetko aj napriek len 90mm hlbokému stavebnému rozmeru. Súčasťou okien je skryté kovanie Schüco AvanTec, ktoré dovoľuje vytvárať aj rozmerné priehľadné formáty, ktoré dosahujú hmotnosť až 160 kilogramov, čím pri použití aj Schüco TipTronic je možné na svetlo sveta vytiahnuť aj doposiaľ skrytý energetický potenciál budov. Súčasné normy požadujú od nových materiálov splnenie určitých koeficientov, ktoré dávajú záruku, že výrobok bude mať všetky výhody a vlastnosti, ktoré si trh vyžaduje.

Hliníkové okná Schüco AWS 90.SI+ majú tieto výhody a vlastnosti:

-pri stavebnej hĺbke 90mm dosahujú najvyššiu tepelno-izolačnú schopnosť, koeficient Uf=1,00W/m2K, pričom pohľadová šírka je 117mm

– Uw = 0,8 W/m²K (pri Ug = 0,6 W/m²K + dištančné plastové rámiky

-garantovaná izolačná zóna (optimalizovaná) spolu s penovými izolačnými mostíkmi
-stredové tesnenie +zástavky (koextrudované)
-ponúkajú kompatibilitu s dverami ADS 90 PL.SI

okna z hliníku

-ich sortiment je rozmanitý a dovoľuje množstvo riešení
-pasívne domy požadujú úroveň, ktorú spĺňa nový tepelno-izolačný štandard hliníkových okien