Účinná pomoc tradičnej ruskej medicíny

Medicína nie je len o liečbe medikamentami. Tradičné východné medicíny vychádzajú z poznania, že u človeka všetko so všetkým súvisí a využívajú tento poznatok. Naše fyzické telo je úzko prepojené s psychikou a práve tá sa najviac odzrkadľuje na našom zdravotnom stave.

Ruska medicina je postavená na poznatkoch o liečivých účinkoch rôznych byliniek a liečivej sily prírody. Tieto po stáročia využívali s veľkým úspechom predchádzajúce generácie. Poučili sa a odovzdávali skúsenosti ďalej. Liečivá sila prírody je mocná a bolo by škoda nevyužiť tento prírodný zdroj liečivej energie.

tea-5326195_640

Tradičná ruská medicína bola používaná už v 19. storočí, kedy ju praktizovali najmä mnohí liečitelia. Lekárov bol nedostatok a ľudia si sami hľadali silu v prírode.

Takto to ostalo dodnes. Jej pozitívne účinky sú naďalej postavené na prírodných zdrojoch, ktoré sa stáročiami zdokonaľovali. Produkty tradičnej ruskej medicíny sú určené nielen na zdravotné účely, ale aj na starostlivosť o telo, vlasy a pokožku. Dokáže vyriešiť akýkoľvek problém, aj vrátane moderných civilizačných ochorení.

Má niekoľko spôsobov liečby – pomocou byliniek a pomocou húb. K samotnému zberu surovín sa pristupuje s veľkou úctou, takisto aj k ich spracovaniu. Vyrábajú sa z nich čaje, odvary, zábaly, sypké práškové zmesi a pridávajú sa do mastí, šampónov a balzamov. Mnohé z používaných bylín sú typické pre východné ruské časti ako napríklad rozchodnica ružová alebo šišak bajkalský.

chili-991265_640

V tradičnej ruskej medicíne sa využívajú aj liečivé účinky rôznych minerálov ako napríklad šungit alebo múmia, ktoré nám pomôžu s imunitou. Výnimkou neboli ani kúpele s prídavkom olejov z rastlín. Kombinovali sa s horúcou parou, čím sa znásoboval ich účinok.

Tieto klenoty ruskej prírody sa určite oplatí objaviť a vyskúšať. Ich účinky Vás presvedčia.