Tovar

Tantrická masáž je originálny rituál so zaujímavým významom

Aj tí, ktorí ich neskúsili na vlastnej koži, sa o nich určite niečo dopočuli alebo dočítali. Reč je o službách, ktoré poskytujú originálnu tantra masáž. Z pohľadu ľudí, čo o nich počuli len zbežne možno povedať, že kombinuje klasickú masáž s tou erotickou. Nechýba pri nej nahota a dotyky v oblasti intímnych partií. V skutočnosti je však ich charakteristika bohatšia a reálnu skúsenosť s nimi poskytuje aj senzualna masaz bratislava Bratislava Tantra v našom hlavnom meste.

masáž, tetovani

Aký má vlastne cieľ?

Erotické vzrušenie? Uvoľnenie? Nabitie novými silami?

Áno, áno a opäť áno. Prečo si vyberať len jeden z týchto účinkov? Originalita tantrických, resp. senzuálnych masáží spočíva práve v bohatých účinkoch, ktorými obohatí naše telo a myseľ. A možno to niekomu vyznie absurdne, v skutočnosti ide o zmes erotiky, starodávnej duchovnej náuky a príjemného odpočinku.

Dôležitú úlohu pri plnení tohto „rituálu“ zohrávajú senzuálne dotyky, ktoré však musia mať svoju jasnú techniku. Určite pocítite ten rozdiel v každom inom salóne. Síce možno nie teóriou a postupmi, ale celkovým pocitom, akým na vás dotyky pôsobia. Technika sa líši a každý dobrý masér/ka má svoj tajný recept. Vo väčšine prípadov je ale cieľ spoločný.

žena s mužom, pár

Vďaka dobre miereným a vykonávaným dotykom vie masérka účinne pracovať s našou sexuálnou energiou. A nie, pod týmto si nepredstavíme rýchle vyvrcholenie, respektíve ľahkú cestu, ako dosiahnuť orgazmus. Ten samozrejme nie je vylúčený a nie je pri týchto postupoch ojedinelým, hoci práca so sexuálnou energiou musí prebiehať pekne pomaly, postupne, precítene a s vedomím, že z vás upadajú všetky nahromadené telesné a psychické bloky.

Sexualita, respektíve práca so sexuálnou energiou má túto schopnosť.

Treba len vedieť, ako na to a venovať jej zaslúženú pozornosť. Preto ak sú pre vás dané postupy zatiaľ jedným veľkým otáznikom, v prípade záujmu je možné navštíviť tantra salón, kde sa s potrebnou charakteristikou zoznámite najlepšie- na vlastnom tele.