Ženy

Šperk vhodný pre ženu aj muža

Strieborné šperky s rýdzosťou 925/1000 a vlastnou puncovanou značkou sú na trhu žiadané a obľúbené. V podobe retiazok, náušníc, náramkov či prsteňov sú na trhu v neskutočnom počte, dizajnové prevedenie či štýl nevynímajúc. Striebro a výrobky z neho sú univerzálne, vhodné ku každému štýlu, každej vekovej kategórii a na všetky príležitosti.

3F6A9011

Vybrať vhodný darček pre ženu je niekedy veľmi ťažké, pretože sa nevieme rozhodnúť, ktorým smerom sa orientovať, no kúpou strieborného šperku nič nepokazíte. Môže to byť retiazka, náramok, prsteň alebo náušnice, potešíte tým obdarovanú osobu a jej spokojnosť bude pre vás zárukou, že ste sa rozhodli správne. Hovoríme síce o ženách, no šperky nosia aj muži, v podobe retiazok alebo náramkov určených práve pre ich krk či ruky. Sú masívnejšie a vyrobené s cieľom osloviť muža každého veku a dodať mu sebavedomie.

slide-HIEJB-0523b

Náramky zo striebra sú módne vždy, nech už vládne akýkoľvek štýl módy, vždy vhodne a originálne doplnia výzor a strieborné náramky zvýraznia výnimočnosť nositeľky či nositeľa. Ponuka je široká, od masívnych, hrubých až po úplne tenučké a nenápadné či súpravu viacerých skrášlia každú ruku a dodajú outfitu ten správny šmrnc.

Na večerné a slávnostné príležitosti sa hodia ozdobené kamienkami a korálikmi v honosnejšom prevedení, aby zdôraznili dôležitosť danej udalosti. Ich nositeľku rozžiaria a zvýraznia originálnosť prevedenia. Výhodou striebra je, že sa dá skombinovať aj s inými šperkmi v podobnom štýle, dokonca posledné výkriky módy hovoria o tom, že aj kombinácia striebra so zlatom nie je faux pas, ale práve naopak, ide o výnimočné spojenie dvoch drahých kovov do jedného celku, z čoho vznikne nakoniec celkom zaujímavá kombinácia.

Náramky zo striebra sú veľmi vďačným darčekom ak už neviete čo vybrať alebo máte obavy, aby ste trafili do štýlu obdarovanej či obdarovaného.