Tovar

Vitamíny na artritídu a bolesti kĺbov

Artritída je ochorenie, ktoré postihuje a trápi ženy i mužov vo vyššom až dôchodkovom veku (zväčša nad 65 rokov). Táto choroba vzniká na základe prejavenia zápalu alebo narušenia kĺbu, čo sa odborne nazýva artróza. Niekedy sa môže stať aj taký prípad, kedy artritída nepostihuje len jeden z kĺbov, ale rovno niekoľko naraz. Nemusí sa to však týkať iba kĺbov na nohách, ako sú bedrové kĺby alebo kĺby v kolenách, ale rovnako ohrozené sú aj ruky – zápästia a prsty. Lekári rozlišujú viacero druhov tohto ochorenia, pričom niektoré z nich môžu byť spôsobené aj na základe rozšírenej infekcie. Známe sú prípady hlavne neinfekčnej reumatoidnej artritídy (reuma), ktorá je autoimunitným ochorením, či psoriatickej artritídy (psoriáza). Z infekčných známych artritídových chorôb je najznámejšia asi boreliová artritída (borelióza), ktorá môže byť spôsobená kliešťom.

Bolesť kolena

Pokiaľ vás náhodou trápi niektorý z druhov tohto ochorenia, určite veľmi dobre poznáte nepríjemné bolesti, ktoré sa s ním spájajú. Na to, aby ste si uľavili od bolesti a iných ťažkostí, môžete začať užívať rôzne vitamíny a doplnky stravy, napríklad skúste značku Star life. Táto značka má výživové doplnky Arthrimax Star, ktoré sú špeciálne vyvinuté na zmierňovanie vplyvov artritídy.

Doplnok stravy

Tablety sú zložené z prírodných látok a okrem výťažkov z rastlín obsahujú aj množstvo vitamínov. Ak sa bližšie zaujímate o zloženie, nájdete v nich konkrétne výťažky z Aloe Vera, extrakt z Kadidlovníka, extrakt z ovocia Jujuba, ale taktiež aj zinok a ďalšie skvelé látky. Vďaka účinným zložkám dokážu vrátane zmiernenia bolesti, pomôcť aj so zvýšením pohyblivosti kĺbov, zlepšením imunity, podporou psychického stavu, činnosťou srdca, znížením cholesterolu alebo črevnými ťažkosťami. Užívajú sa maximálne trikrát počas dňa a mali by sa zapíjať dostatočným množstvom vody. Maximálny denný limit by sa nemal prekračovať a rovnako sa neodporúčajú užívať deťom, ani tehotným alebo dojčiacim ženám.