Ženy

Mladý duchom – starý telom, ale existuje to aj opačne

Sme na tomto svete len raz, alebo sa naše duše vracajú? Ľuďom sa občas vynoria spomienky z minulých životov, mávajú fóbie z vody, ohňa,…najčastejšie z toho čím umreli. Pomocou hypnózy sa dostaneme do našich predchádzajúcich životov a vieme zistiť kým sme boli.

duše

Ste starou dušou?
Či je Vaša duša stará, alebo nie nezáleží od Vášho veku – záleží to od Vašej duše. Koľkokrát sa na tento svet vrátila. Z minulých životov si skoro nikto nič nepamätá, ale ako dlho tu je Vaša duša sa dá zistiť z Vášho správania.

Staré duše sa správajú trochu inak ako novšie, či nové duše. Človek je tvor spoločenský, vyhľadáva spoločnosť. Dalo by sa povedať, že žijeme v stádach, či svorkách. Jeden od druhého sa učíme, zbierame spoločne skúsenosti a učíme sa vzájomne vychádzať. Človek, ktorého duša tu už nejaký ten život existuje je skôr samotársky typ. Introvertné správanie je pre takýchto ľudí príznačné. Stará duša sa nepotrebuje učiť, všetko čo v spoločnosti zažíva pre ňu nie je ničím novým, všetko už pozná a nenadchýna ju to. Veľmi dobre vie, že samota je pre ňu niečo ako detox. Zbavuje tak svoju dušu od jedov moderného sveta.

ilustrace

Nové duše sa učia žiť. Túžia po pohodlí a šťastí. Zaujímajú sa a hromadia  hmotné statky (autá, domy, mob. telefóny,…) v snahe spohodlniť si život. Staré duše dávajú prednosť vzdelávaniu a osobnému duchovnému rastu. Viac sa zaujímajú o životné hodnoty, múdrosť, slobodu,… Viac premýšľajú a zaoberajú sa duchovnými otázkami. Nezberajú hmotné statky, tie im radosť nespravia. Problémy ich nijako nerozhádžu. Nevidia problém, vidia tú úľavu, radosť a šťastie, ktoré príde, keď problém zvládnu. Vďaka tomu je ich život pokojný.

Duše, ktoré sú medzi nami už nejaký ten život v spoločnosti stoja opodiaľ. Nezapájajú sa do rozhovorov, len pozorujú ľudí. Preto, že sú tu už tak dlho, vedia po pár minútach rozhovoru spoznať človeka, vedia predvídať jeho správanie a reakcie. Neexistuje pre nich typ človeka, s ktorým by sa počas svojej existencie tu na Zemi nestretli.