iPhone X? Radšej iPhone 6! Uvažujme reálne

Mobilné telefóny od výrobcu Apple sú vždy veľkým hitom. Akonáhle príde nový iPhone prvýkrát do predajní, vidíme dlhé zástupy a šťastlivcov, ktorí ukazujú svoj nákup na kameru. Týka sa to hlavne USA, no iPhone je dobre známym i u nás. Mnohým ľuďom však hlavne z reklám, internetu a novín, kedy sa vraví o dokonalosti tohoto produtku, no nie každý si ho môžeme dovoliť. A to býva ten kameň úrazu.

iphone

Dnes je to opäť presne o tom istom.
Z internetu a médií sme boli informovaní o senzačnej správe, že na trh prichádza iPhone 8. Veľa recenzií, článkov, videí, záznamy dlhej rady z USA,… Dokonca pokiaľ mám poskytnúť ešte aktuálnejšiu informáciu, mal by som vravieť o ešte novšom, aktuálnom modeli s názvom iPhone X.

Teraz sa nachvíľu pozrime do reality.
Už i len iPhone 7 stojí cez 700 Euro, iPhone 8 okolo 800 Euro a skúste si tipnúť, koľko ten najnovší. Pravdepodobne väčšina z nás už stratí záujem. / okolo 1500 až 2000 Euro/

telefon

Myslím si, že je to pre mnohých nereálna suma pokiaľ ešte zvážim, že sa jedná len o mobilné zariadenie.
V tomto článku však nechcem len nariekať, chcem poukázať na riešenie, ktoré dnes uprednostňuje viac zákazníkov.

Majú záujem o model iPhone 6
Táto séria poteší určite každého a dnes má prijateľnejšiu cenu, 369 Euro. Prirovnal by som to k tomu, kedy sa nedostupný tovar stal zrazu dostupným. Mnoho slovenských zákazníkov, ktorí chcú výrobky od Apple, dnes vyberajú práve tento „starší“ model. Starší píšem v úvodzovkách, pretože rozhodne vidíme, že sa jedná o skvelý a moderný kus. Navyše je dostupnejší a čo nám bolo odrieknuté minulé roky, to si dnes ako-tak môžeme dovoliť. Predsa už vravíme o prijateľnejšej cene a funkcie i výkon sú na kvalitnej úrovni.

nákup

Takto si zákazníci môžu užiť v podstate podobný produkt, aj oni môžu okúsiť byť kupcom produktov Apple a ako vravím, táto voľba je dnes na Slovensku vítanejšia, než tie novšie typy.