iPhone X? Radšej iPhone 6! Uvažujme reálne

iPhone X? Radšej iPhone 6! Uvažujme reálne

Mobilné telefóny od výrobcu Apple sú vždy veľkým hitom. Akonáhle príde nový iPhone prvýkrát do predajní, vidíme dlhé zástupy a šťastlivcov, ktorí ukazujú svoj nákup na kameru. Týka sa to hlavne USA, no iPhone je dobre známym i u nás. Mnohým ľuďom však hlavne z reklám, internetu a novín, kedy sa vraví o dokonalosti tohoto produtku, no nie každý si ho môžeme dovoliť. A to býva ten kameň úrazu.

iphone

Dnes je to opäť presne o tom istom.
Z internetu a médií sme boli informovaní o senzačnej správe, že na trh prichádza iPhone 8. Veľa recenzií, článkov, videí, záznamy dlhej rady z USA,… Dokonca pokiaľ mám poskytnúť ešte aktuálnejšiu informáciu, mal by som vravieť o ešte novšom, aktuálnom modeli s názvom iPhone X.

Teraz sa nachvíľu pozrime do reality.
Už i len iPhone 7 stojí cez 700 Euro, iPhone 8 okolo 800 Euro a skúste si tipnúť, koľko ten najnovší. Pravdepodobne väčšina z nás už stratí záujem. / okolo 1500 až 2000 Euro/

telefon

Myslím si, že je to pre mnohých nereálna suma pokiaľ ešte zvážim, že sa jedná len o mobilné zariadenie.
V tomto článku však nechcem len nariekať, chcem poukázať na riešenie, ktoré dnes uprednostňuje viac zákazníkov.

Majú záujem o model iPhone 6
Táto séria poteší určite každého a dnes má prijateľnejšiu cenu, 369 Euro. Prirovnal by som to k tomu, kedy sa nedostupný tovar stal zrazu dostupným. Mnoho slovenských zákazníkov, ktorí chcú výrobky od Apple, dnes vyberajú práve tento „starší“ model. Starší píšem v úvodzovkách, pretože rozhodne vidíme, že sa jedná o skvelý a moderný kus. Navyše je dostupnejší a čo nám bolo odrieknuté minulé roky, to si dnes ako-tak môžeme dovoliť. Predsa už vravíme o prijateľnejšej cene a funkcie i výkon sú na kvalitnej úrovni.

nákup

Takto si zákazníci môžu užiť v podstate podobný produkt, aj oni môžu okúsiť byť kupcom produktov Apple a ako vravím, táto voľba je dnes na Slovensku vítanejšia, než tie novšie typy.