Ženy

Nechajte si poradiť

Vždy som si myslela, že keď si budem zariaďovať dom, pôjde všetko ako po masle. Vôbec som si neuvedomovala, aká som strašne naivná. Zariaďovanie domu, že je jednoduchá záležitosť? Ako som vôbec mohla zo seba vypustiť takúto hlúposť? Veď je to kravina. To som však pochopila až vtedy, keď som začala zariaďovať. A keby to bola aspoň nejaká komplikovaná miestnosť, ale bola to už chodba, kedy som si uvedomila, že tadiaľto cesta nevedie. že to bude chcieť viac ako jeden týždeň a že si budem musieť urobiť poriadny plán, pretože inak to jednoducho nejde. Potrebujem plán. A podľa plánu som si nastavila určité body.

osvěltení

Od bodov, ktoré si nastavíte, záleží aj to, ako bude váš domov vyzerať. A na to si určite pamätajte.

1. Farby stien. Bolo jasné, že toto musím riešiť, pretože som verila https://www.youtube.com/watch%3Fv%3D92D-sxk0X_E na psychológiu farieb, takže bolo úplne jasné, akým smerom sa budem uberať. Chcela som niečo neutrálne do obývačky a naopak niečo upokojujúce do spálne. To som riešila ako jednu z prvých vecí. Ďalej samozrejme aj tapety, ktoré sú v poslednej dobe veľmi moderné.

2. Ďalej podlahy. Na tie som nechcela zabudnúť a nechcela som ich ani podceňovať, takže som ich musela vybrať okamžite. Chcela som, aby boli moje miestnosti v dome prepojené, preto som všade umiestnila rovnakú podlahu, až na kúpeľňu, kde som umiestnila kachličky.

expozice

3. Osvetlenie v dome som pokladala za veľmi dôležité a bolo mi jasné, že budem chcieť led svetlá, pretože mi moja známa povedala, že je to najlepšie, čo v oblasti osvetlenia existuje. Dala som na jej radu, pretože to dobre vyzerá. Ale zároveň som musela riešiť aj to, ako osvetlím môj dvor. Rozhodla som sa, že zostanem pri led technológii a umiestnila som na dvor led reflektory https://www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory. Bola som prekvapená, ako dobre to vyzeralo. Bolo to elegantné, ale zároveň aj veľmi nenápadné, čo som ocenila.