Čistenie kobercov

Moderný, či orientálny koberec vie dotvoriť atmosféru interiéru. Miestnosť tak dostane svoju nezameniteľnú pečať. Mnohí okrem estetickej stránky, siahnu po koberci aj z tej praktickej stránky. No z akéhokoľvek dôvodu sa pre koberec rozhodnete, musíte počítať s tým, že každý koberec, okrem pravidelného vysávania je nutné aj z času načas dôkladne vyčistiť. Napriek pravidelnej údržbe vášho koberca sa v koberci zhromažďuje nečistota a prach, zvieracie chlpy, vlasy, kúsky z jedla, ktoré nejdú z kobercových vláken dolu pri obyčajnom vysávaní a častokrát môžu byť príčinou rôznych alergií. Nehovoriac o tom, že sa koberec pri používaní často niečím obleje alebo zašpiní.

zverte sa do rúk odborníkom

Preto je dobré z času načas zveriť vaše koberce odborníkom, ktorý hĺbkovo vyčistia vaše koberce, aby nie len vyzerali ako nové, ale hlavne, aby boli zdraviu neškodné pre vás aj pre vaše okolie. Firma Grant je renomovaná firma, ktorá ponúka čistenie kobercov v Poprade ale aj v iných mestách východného Slovenska. Vďaka modernej technike, ktorú firma Grant používa a vyškolenému personálu, bude toto hĺbkové čistenie rýchle a zároveň kvalitné.

čistenie kobercov

Pre firmu Grant je každý zákazník dôležitý, a preto ku každému zákazníkovi si vytvára individuálny prístup, v ktorom sa mu snaží splniť všetky jeho požiadavky. Svedčí o tom aj množstvo pozitívnych referencii, ktoré neustále dostávame. Môžete si ich nájsť a na stránke firmy. Okrem čistenia kobercov, firma Grant ponúka aj iné upratovacie služby. Či už sa rozhodnete len pre čistenie kobercov, alebo aj pre iné upratovacie služby, výhodou je to, že firma Grant sa vám časovo prispôsobí. Svoje služby totižto ponúka nepretržite a to aj v dňoch pracovného pokoja a víkendov. Preto neváhajte kontaktovať jedného z pracovníkov, ktorý sa s vami dohodne na všetkých detailoch a cenovej kalkulácii.