Tovar

Vyspite sa doružova

Už v detskej rozprávke Šípková Ruženka sa deti učia že spánok je našou neoddeliteľnou súčasťou. Je dôležité byť dobre vyspatí, pretože práve táto fyziologická potreba určuje i náš zdravotný stav i našu náladu a energiu počas dňa. Všimli ste si že keď je niekto podráždený a spýtate sa ho ako sa vyspal, častokrát vám povie že to nebola bohvie aká noc? Bez spania sa cítime ako bez energie a nemáme chuť nič robiť.

spánok

Čo je vhodné robiť preto, aby sme sa dokázali čo najlepšie vyspať? Podstatné je aby ste spali dostatok hodín, odporúča sa vedeckou spoločnosťou tých 8 hodín denne. Menej spánku vám spôsobí dlhodobý deficit. Ďalej je vhodné piť bylinkové čaje navodzujúce upokojenie, ukľudnenie a príjemnú atmosféru ako i spomalenie po celom dni. Vychutnajte si napríklad levanduľový alebo medovkový čaj a uvidíte ako sa pri tomto rituály zrelaxujete. Samozrejme toto všetko sú len rady ktoré vám dopomôžu k lepšej spánkovej hygiene a návykom. Ale čo je naozaj dôležité a na čom stojí a padá váš spánok ako i pocity po prebudení a celková relaxácia tela i mysle je kvalitný matrac.

spanie

V akom stave sa nachádza ten váš? Na trhu je na výber množstvo materiálov či už latexové alebo penové ako i množstvo stupňov tvrdosti, všetko závisí od vašej individuálnej preferencie a podľa toho na akom matraci sa vám najlepšie leží a zaspáva, určite si vyskúšajte v matracovom štúdiu na matrac i ľahnúť aby ste vedeli čo kupujete. Okrem toho momentálne prebiehajú letné výpredaje na všetko a teda i na túto kategóriu tovaru, preto ak sa cítite zle vyspatí, neváhajte a prejdite sa do matracového štúdia, vyskúšajte si čo bude pre vás najlepšia voľba a kúpte si správny typ podľa vašich preferencii. Akcia na matrace prebieha i na stránke Segum, takže neváhajte a využite túto jedinečnú akciu ktorá práve prebieha a vyberte si správne pre vás.