Tovar

Top bublinkové obálky

Je veľa druhov tovarov, aj menších rozmerov, rôzne drobnosti, menší textil, úžitkové predmety ako napríklad sklo, bižutéria, malé cennosti, ktoré vyžadujú pri preprave dômyselnú a profesionálnu službu bezpečného zabalenia výrobku.

Práve pre tieto účely je vhodná ponuka bublinkové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk, ktorá Vám zabezpečí požiadavky na starostlivé, bezpečné a precízne zabalenie tovaru a umožní jeho bezpečnú prepravu aj vrátane doručenia zásielky v neporušenom stave. Nie len život je občas ako v bublinke, aj zásielka pre Vás môže byť prepravovaná ako v bublinke a Vy po otvorení nájdete nepoškodený a neporušený tovar. Spokojnosť zákazníka je pre expedičné a zásielkové firmy súčasťou budovania ich spoľahlivosti a zodpovednosti a práve preto si mnohí z nich vyberajú bublinkové obálky.

soap-bubbles-2417436_640

Prečo sú také populárne, odpoveď je jednoznačná – poskytujú ochranu zásielke premyslenou technológiou výroby, čo znamená, že z vonkajšej strany majú odolný papier, ktorý má špeciálny náter odolávajúci vlhkosti a vode a z vnútornej strany je špeciálna odolná bublinková fólia vyplnená vzduchom, ktorá ochraňuje zásielku pred otrasmi, zložitou a náročnou manipuláciou a mechanickými vplyvmi.

V ponuke sú klasické matné biele a smotanové bublinkové obálky alebo zaujímavé holografické obálky s bublinkovou fóliou, ktoré pripomínajú špeciálne obrúsený hliníkový materiál so svetelnými obrazcami.

Uzatváranie obálok je dokonalé a spoľahlivé, buď vo forme prekladacej záložky s pevným lepidlom a funkčnou samolepiacou fóliou alebo vo forme zatváracieho jazdca v zipsovom prevedení. Bublinkové obálky, najmä so zipsovým uzáverom, aj v holografickej forme využijete aj viackrát a mnohokrát poslúžia ako bezpečný ukladací priestor na drobnosti doma alebo v práci.

envelope-154975_640

Plastové, bublinkové obálky alebo špeciálne plastové sáčky s bezpečnými uzávermi sú dnes modernou alternatívou predchádzajúcich papierových kartónov a sú veľkými pomocníkmi prepravných firiem.

Presvedčte sa o výhodách bubliniek v spoľahlivej obálke.