Ženy

Kedy sa vlastne objavili?

Ale pritom práve v tej nedokonalosti tkvie naša krása. Len je potrebné nechať nás žiariť a prestať sa sama pred sebou ponižovať. A alebo môžeme prírode trochu pomôcť. Tá sa na nás rozhodne nebude hnevať. Veď môžeme byť krásne aj počas všedného dňa. Aspoň si tak zdvihneme sebavedomie.
zelené oči
Napríklad oči pritiahnu pozornosť takmer každého človeka, veď je to tiež hlavný komunikátor. Pozeráme sa nimi na celý svet a milujeme vďaka nim opačné pohlavie.
Predlžovanie mihalníc dnes patrí medzi obľúbené služby všetkých kozmetických salónov. Základné delenie je trojaké. Môžete si zaobstarať celý oblúk, jednotlivé trsy alebo aplikovať metódou mihalnica na mihalnicu.

Už v starovekom Egypte si práve Kleopatra zakladala na svojej kráse. Bola prvá žena, ktorá si mihalnice farbila a predlžovala pomocou jemnej srsti zvierat. V novodobých dejinách (1927) vytvoril prvé umelé mihalnice vizážista Max Factor, maskér hollywoodskych filmových hviezd. Boli veľa nákladné a vydržali len niekoľko hodín. Prelomom v ich používaní boli trsy, ktoré sa stali na dlhú dobu najpoužívanejšie metódou. Metódou riasa na riasu spôsobila revolúciu Jo Mouselli, ktorá vďaka svojmu zdravotníckemu vzdelaniu vložila do techniky nanášania medicínske know-how.

Novinka na trhu: Faux Mink by Xtreme Lashes
Sú mäkšie, pružnejšie a ľahšie ako tie syntetické a vyrábajú sa zo srsti norky. Sú vysoko kvalitné a preto sa hodia na predlžovanie. Vďaka tomu ich môžete nosiť viac, bez toho aby ste cítili na viečkach akúkoľvek ťažobu.

hnědá duhovka

Ako spoznať tie kvalitné?
Na trhu je ich naozaj celá rada, takže môže byť trochu problém sa správne orientovať. Preto stavte na kvalitné značky a skúsených odborníkov, ktoré nájdete napríklad na týchto stránkach. Jedná sa o medzinárodne overenú kvalitnú značku, ktorá používa aj vysoko kvalitné lepidlo. Nemusíte sa tak báť žiadnych alergií alebo iných nežiaducich účinkov.
Vykročte do vašich dní ako krásna naozajstná kráľovná.