Internet

Kamarátsva v online svete

Každé pohlavie toto kamarátstvo vníma inak. Práve preto by sme si mali uvedomiť, že muži to môžu brať úplne inak ako my ženy. Môže byť teda toto kamarátstvo pre chlapov naozaj úprimné? Táto otázka ma už veľmi dlho zaujíma a preto som sa na to rozhodla pozrieť lepšie.

pár.jpg

To aby ste porozumeli ako vás berú muži je veľmi dôležité aby ste predišli zbytočným nepríjemnostiam. Muži si často na kamarátstve zakladajú vzťahy. Je to pre nich obdobie kedy vás môžu spoznať aj v inom svetle. Ak si hľadajú stálu partnerku je pre nich podstatné vás najprv dobre spoznať. To sa im najlepšie podarí ak budete najprv kamaráti. Toto môžete zaznamenať najmä u mužoch, ktorý sú už starší a nemajú potrebu zakladať si vzťah iba na povrchných veciach.
Ak by žena od začiatku mala pocit, že o ňu máte záujem správala by sa úplne inak. To isté platí väčšinou aj u mužov. Skutočné vlastnosti sa jednoducho začnú prejavovať až po dlhšom čase. V poslednom čase je čoraz rozšírenejšie kamarátstvo s benefitmi. Prečo? Každý je rád slobodný a robí si čo chce a nechce sa nijako viazať. To platí najmä u mladých ľudí. Niekedy to určite bolo tiež len to nebolo takto prezentované. Chceme byť slobodný no zároveň potrebujeme niekde ventilovať sexuálne potreby, ktoré sú prirodzené pre každého človeka.

přátelé.jpg

Potom je tu však aj tá možnosť, že sa žena mužovi nepáči. Jednoducho ho nepriťahuje no cíti sa s ňou príjemne a po intelektuálnej stránke mu vyhovuje. V takomto prípade ju berie len ako kamarátku a žena by od toho nemala čakať nič viac. Ako to ale zistiť? Vtedy ak sa s vami chlap radí o iných ženách a pýta sa na váš názor. Chodí s nimi na rande a s vami to už potom len preberá. V takomto prípade je isté, že ste upadli do zóny priateľstva. Ak si však nie ste istá, otvorene sa ho na to opýtajte. Čo môžeme na mužoch určite oceniť je ich úprimnosť.