Ženy

Kontajnery

Spoločnosť Schoeller Allibert sa zaoberá výrobou plastových obalov z kvalitných recyklovateľných materiálov. Tieto materiály umožňujú opakované používanie týchto plastových obalov a spĺňajú všetky potrebné kritériá pre priemyselný štandard a taktiež spĺňajú všetky hygienické nároky. S plastovými obalmi od spoločnosti Schoeller Allibert si uľahčíte a urýchlite svoju prepravu tovarov a ich kvalita ostane dostatočne zachovaná.

preprava tovarov

V našej bohatej ponuke nájdete množstvo rôznych plastových obalov ako sú:

– skladacie paletové kontajnery

– pevné plastové kontajnery

– plastové palety

– IBC kontajnery

– rotomolding

Ďalej Vám ponúkame rôzne tipy plastových prepraviek ako sú:

– skladacie malé prepravky

– stohovacie prepravky

– stohovateľné zasúvacie prepravky

– prepravné vozíky

– nápojový priemysel

– vedrá

Plastové kontajnery nájdete v prevedeniach určených pre ľahší ale aj ťažší priemysel, a teda sú tieto kontajnery k dispozícii v odľahčenej forme ale aj v posilnenej variante, ktoré sú určené skutočne pre využitie v ťažšej prevádzke. Plastové kontajnery taktiež nájdete aj v troch základných veľkostiach a teda závisí na Vašej potrebe, ktoré sú pre Váš priemysel tie najvhodnejšie.

centrálne sklady

Kontajnery od Schoeller Allibert sa vyznačujú špeciálnou zváranou konštrukciou, a dvojitými stenami, vďaka ktorým sú tieto objemovo až o 10% väčšie ako iné kontajnery od ostatných výrobcov. Skladacie ale aj iné kontajnery si môžete ľahko a jednoducho pozrieť na plastové kontajnery, kde si viete vybrať práve tie najvhodnejšie, pri každom plastovom kontajnery si môžete pozrieť detail toho ktorého kontajnera a tak si jednoducho vybrať podľa jeho parametrov, rozmerov, či objemu uvádzaného v litroch. Verte, že plastové kontajnery od spoločnosti Schoeller Allibert Vám uľahčia nie len logistiku a celkovú dopravu. Ich údržba je pomerne jednoduchá. Vďaka ich povrchovej úprave je jednoduché dodržať všetky potrebné hygienické štandardy a nároky.